Nes Sprinten
Nes Sprinten 14.12.2008

Rennleder: Erland Skogli
Teknisk delegert: Ellef Klemetsrud

Resultat

Jenter 8 år 800 m 
PlassStartTid
 0006Kristina BergquistRømskog IL03.17 
 0007Hanne Eide RappGjerdrum IL04.11 
 0008Elise Hong K TenoldNordre Eidsvold IL03.57 
 0009Kristine Eide RappGjerdrum IL03.59 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 8 år 800 m
PlassStartTid
 0015Marius Bjørk DahlNes Ski05.50 
 0017Marius B PedersenNes Ski03.24 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Jenter 9 år 800m
PlassStartTid
 0022Karla FastbøNes Ski03.43 
 0023Nathalie NøvikNes Ski02.55 
 0024Iselin NøvikNes Ski03.01 
 0025Helene WilliamsBjerke IL Ski02.58 
 0026Wilma NilsenRømskog IL04.20 
 0027Signe Thrane-NielsenNes Ski03.12 
 0028Silje Grenaker MoeHalmsås & Omegn05.54 

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Gutter 9 år 800m
PlassStartTid
 0016Robin C.F. LorentzenNes Ski07.39 
 0034Kevin Jessin SørensenEidsvold Værks Skiklub02.53 
 0035Henning HusmoNes Ski02.54 
 0036Even HognestadNordre Eidsvold IL03.08 
 0038Gunnar Nydal EideBærums Værks Skiklubb02.35 
 0039Johannes BergquistRømskog IL03.46 
 0040Martin JohansenSørum IL02.47 
 0041Matias August WangNes Ski07.36 
 0042Sondre B PedersenNes Ski03.27 
 0043Even Myren NybøNes Ski03.39 

11 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.
Jenter 10 år 800m
PlassStartTid
 0049Vilde Christine TunheimLørenskog Skiklubb03.48 
 0050Lina Aarhus VandsembNes Ski03.12 
 0051Anna BencoSkedsmo Skiklubb02.34 

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 10 år 800m
PlassStartTid
 0055Haakon LindstadR&Å02.50 
 0056Ove Tobias BjerkeSørum IL02.48 
 0057Sondre GregersenEidsvold Værks Skiklub02.44 
 0058Hans Ola FugluNes Ski02.21 
 0059Arne HolterNes Ski02.35 
 0060Øyvind Fredrik LøvstadSørum IL02.53 
 0062Erlend ØdegårdNes Ski03.04 
 0063Bjørn Olav BlakstadSørum IL03.04 
 0064Jostein TærudStrømmen og Lillestrøm Sk02.57 
 0065Kristian E SkogvoldSkedsmo Skiklubb02.21 
 0066Eyvind SolhaugNes Ski02.40 
 0067Lasse TheodorsenGjerdrum IL02.17 
 0068Kristian HøisethSørum IL02.42 
 0069Eirik Magnus HolterEidsvold Værks Skiklub02.39 
 0070Erling Kvam LundbergStrømmen og Lillestrøm Sk03.16 

16 påmeldte. 15 startet. 15 resultater.
Jenter 11 år 800m
PlassStartTid
10076Henriette FuruGjerdrum IL02.22 
20074Sara Pettersen FugluNes Ski02.2300.01
30080Stina Seline StrengenesNordre Eidsvold IL02.3700.15
40077Emma BjørndalNordre Eidsvold IL02.3800.16
50075Synne Eide RappGjerdrum IL02.3900.17
60079Lina LøvsethGjerdrum IL02.4800.26
70073Mari Tveiten HognestadNordre Eidsvold IL02.5400.32
70078Marie G. HeggenGjerdrum IL02.5400.32
90072Elise FjeldR&Å03.3601.14

10 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.
Gutter 11 år 800m
PlassStartTid
10092Marcus ArnesenHøland IL02.03 
10094Oliver Nicolai NøvikNes Ski02.03 
30090Hans Kristian HolmbroHøland IL02.1000.07
40087Mats Kobbersletten JensenGjerdrum IL02.1500.12
50091Ruben Røthe GloverStrømmen og Lillestrøm Sk02.1700.14
60084Simen Grue UlsrudFrogner IL02.2400.21
60088Daniel BergquistRømskog IL02.2400.21
80093Ludvig BjerkenGjerdrum IL02.2500.22
90086Morten Elverhøi JacobsenNes Ski02.2600.23
100082Aksel Bru-HemmingbyStrømmen og Lillestrøm Sk02.2800.25
110095Thomas EngebråtenNes Ski02.5400.51
120083Robin UlverudGjerdrum IL02.5500.52
130085Even LøvbergGjerdrum IL02.5700.54
140089Marius A MarcussenNes Ski03.0501.02

14 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.
Jenter 12 år 1200m
PlassStartTid
10100Oda Myrvold ThorudStrømmen og Lillestrøm Sk04.12 
20099Guro ØrbeckGjerdrum IL04.3800.26
30098Hanna WebjørnsenStrømmen og Lillestrøm Sk04.4100.29
40101Heidi Kristine HallingSørum IL04.4700.35

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 12 år 1200m
PlassStartTid
10116Herman Martens MeyerFrogner IL03.46 
10117Viktor NilsenRømskog IL03.46 
30120Petter FagerhaugGjerdrum IL04.0300.17
40118Ingar HøisethSørum IL04.1000.24
50105Kristoffer Bovard RønningBjerke IL Ski04.1300.27
50108Henrik WilliamsBjerke IL Ski04.1300.27
70121Marius NybøNes Ski04.1600.30
80113Jonas Haarberg BolgenFeiring Skiklubb04.2100.35
90122Heine Jessen SørensenEidsvold Værks Skiklub04.2300.37
100109Sondre Rustad RudiEidsvold Værks Skiklub04.2600.40
110124Jørgen FischerEidsvold Værks Skiklub04.2800.42
120104Øyvind BjørndalNordre Eidsvold IL04.3000.44
130114Oscar Elias WangNes Ski04.3200.46
140106Sindre Sand WilbergGjerdrum IL04.3700.51
140110Amund ØdegårdNes Ski04.3700.51
160107Marius SaxhaugEidsvold Værks Skiklub04.3900.53
170112Johan Thrane-NielsenNes Ski04.4000.54
180115Robert Stordahl DybvigNes Ski04.4100.55
190111Einar Kvam LundbergStrømmen og Lillestrøm Sk04.5001.04
200103Kristian GrytdalHalmsås & Omegn04.5801.12

22 påmeldte. 20 startet. 20 resultater.
Jenter 13 år 1200m
PlassStartTid
10133Lotta Udnes WengNes Ski03.37 
20131Tiril Udnes WengNes Ski03.3900.02
30130Grethe AuneNes Ski03.5400.17
40132Therese TærudStrømmen og Lillestrøm Sk04.0000.23
50127Irene JohansenSørum IL04.0300.26
60129Hanne Beate HolmbroHøland IL04.3901.02

7 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Gutter 13 år 1200m
PlassStartTid
10148Alexander Enerud HolenNes Ski03.22 
20145Mattis HaugFet Skiklubb03.2400.02
30142Adrian StorløkkenÅs IL03.3500.13
40138Sander Lervik WangSkedsmo Skiklubb03.3700.15
50136Ludvik BencoSkedsmo Skiklubb03.3800.16
60146Henrik Haugland SyverinseBærums Værks Skiklubb03.3900.17
70134Jacob BauteraFet Skiklubb03.4100.19
80147Ola LundsvoldSkedsmo Skiklubb03.4400.22
90135Henrik BørresenSkedsmo Skiklubb03.4700.25
100144Jaran KleppanGjerdrum IL03.5000.28
110139Eirik BjørnstadGjerdrum IL04.0200.40
120143Jørgen Natvig LøvsethStrømmen og Lillestrøm Sk04.0500.43
130137Andreas Sigud SkogvoldSkedsmo Skiklubb04.0700.45
140140Vebjørn FinstadSkedsmo Skiklubb04.1400.52
150149Henrik FuruGjerdrum IL04.2501.03
160141Magnus BrennaNes Ski04.4401.22

16 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
Jenter 14 år 1200m
PlassStartTid
10153Nikoline AsdølJardar IL03.42 
20151Ellen Nydal EideAsker Skiklubb03.5500.13
30154Sanne JanssonRømskog IL04.1000.28
40152Hege BjørndalNordre Eidsvold IL04.3100.49

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 14 år 1200m
PlassStartTid
10164Stian ElverhøiNes Ski03.05 
20162Andreas Andersen SaugeAurskog/Finstadbru03.1300.08
30161Mads Bentstuen NordbyNes Ski03.1700.12
40155Sindre TungesvikJardar IL03.2300.18
40163Mikael StorløkkenÅs IL03.2300.18
60159Elias LøvsethGjerdrum IL03.2800.23
70158Jørgen GundersenUllensaker Skiklubb03.3500.30
80160Christian Berg FoynJardar IL03.3600.31
90157Marius HolmenNes Ski03.4600.41
100156Martin Gadderud HolthAurskog/Finstadbru03.5300.48

10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.
Gutter 15 år 1500m
PlassStartTid
10170Andreas MoldenNes Ski03.55 
20168Fredrik BergsjøSøndre Høland Idretts- og04.0500.10
30169Steffen Grue UlsrudFrogner IL04.2600.31
40171Mattis SjøliNes Ski04.4000.45

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 16 år 1500m
PlassStartTid
10173Rebekka DybvigNes Ski05.27 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 16 år 1500m
PlassStartTid
10178Jonas AmundsenNes Ski04.13 
20175Thomas Berge FoynJardar IL04.1800.05

4 påmeldte.2 startet. 2 resultater.
Kvinner 17 år 1500m
PlassStartTid
10172Christine OlsenMjøndalen IL04.48 

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 19/20 år 1500m
PlassStartTid
10186Martine Udnes WengNjård04.08 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn 19/20 år 1500m
PlassStartTid
10188Espen AntonsenNes Ski04.07 

3 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn Senior 1500m
PlassStartTid
10194Ragnar Bragvind AndresenNjård03.35 
20195Emil Udnes WengNjård03.3900.04
30197Peder KjærnliNTNUI Ski03.4200.07
40193Stian ArnesenNes Ski03.4800.13
50196Erik HofsrudNes Ski04.1700.42

6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.